BitAMG 3.0 Ai İncelemesi – Tam İnceleme 2023

BitAMG 3.0 Ai Platformu Hakkında

BitAMG 3.0 Ai, kripto para piyasalarında otomatik işlem yapabilen bir platform olarak dikkat çekiyor. Gerçek zamanlı piyasa veri analizi, özelleştirilebilir parametreler ve yapay zeka tarafından oluşturulan kripto sinyalleri gibi özellikler bu ticaret platformunun bileşenlerinden biri gibi görünüyor. Ancak bu ticaret platformunun benzersizliği, üç farklı benzersiz modun varlığından kaynaklanıyor. Her modun kendi analiz yöntemi bulunuyor. BitAMG 3.0 Ai‘nın iddia ettiğine göre, lite modunda, sabit ve düşük riskli getiriler sağlamak için iki hareketli ortalama dikkate alınıyor. Standart modda, platforma entegre edilmiş AI destekli kripto ticaret botu, göreli güç endeksi ve stokastik osilatör gibi momentum göstergelerini uyguluyor. Son mod ise Pro modu. Risk alan yatırımcılar için yüksek getiriler sunan bu mod, işlemleri gerçekleştirmek için belirli bir fiyat aralığı veya deseni kullanıyor. Burada dikkat edilmesi gereken başka bir önemli faktör, bir kazanma oranına dair hiçbir bilgi verilmemesidir. Web sitesi sadece APY’yi belirtiyor. APY (Yıllık Yüzde Getiri), stake ödülleri ile ilişkilendiriliyor. Ancak burada, bu getirilerin, kullanıcıların platformda işlem yapmaya başladıklarında elde edebilecekleri tahmini karlarla eşdeğer olduğu belirtiliyor.

BitAMG 3.0 Ai Avantajları & Dezavantajları

Avantajlar:

 • İddialara göre üç ticaret modu kullanarak yüksek APY sunuyor
 • Tamamen otomatik işlem deneyimi sağlıyor
 • Parametrelerin özelleştirilebilir olduğu belirtiliyor
 • Özelleştirilmiş ticaret deneyimi mevcut
 • Gerçek zamanlı piyasa değerlendirmesi sunuyor
 • Farklı cihazlar üzerinden erişim imkanı sağlıyor
 • Tam müşteri desteği sunduğunu iddia ediyor

Dezavantajlar:

 • Ücret detayları mevcut değil
 • Kurucular hakkında bilgi mevcut değil

BitAMG 3.0 Ai Nasıl Çalışır?

BitAMG 3.0 Ai, diğer incelediğimiz platformlardan daha kapsamlı bir şekilde nasıl çalıştığı konusunda daha fazla bilgi veriyor. İçerik, piyasayı tarayan ve işlem yapmak için en iyi zamanları belirleyen, ardından özelleştirilmiş parametrelere göre işlem yapan standart bir kripto ticaret botu uyguladığına işaret ediyor. Platformun, +30% APY’den +361% APY’ye kadar değişen getiriler sunan üç modu olduğu belirtiliyor. Her mod, farklı bir göstergeyi uygulayarak işlemleri gerçekleştirir ve farklı sonuçlar elde eder. Resmi web sitesi, APY hesaplayıcısını yatırımcıların hangi tür ticaret yöntemini seçeceklerine yardımcı olmak için bir yol olarak açıklıyor. ‘Daha yüksek bir APY’nin aynı zamanda daha yüksek bir risk anlamına geldiğini göz önünde bulundurmalısınız’, diyor TradeGPT. Bu hizmetlere erişim için minimum bir depozito gereklidir ve BitAMG 3.0 Ai’de bu miktar 250 dolar olarak belirtiliyor. Ayrıca, bu tür siteler genellikle demo hesabı ile birlikte gelir. Ancak, BitAMG 3.0 Ai AI uygulaması hakkındaki detaylar mevcut değil. İşlem yapmak her yerden erişilebilir, çünkü site tüm cihazlarda mevcuttur. Ancak, web sitesi aynı zamanda kendi mobil uygulamasını çok yakında piyasaya süreceğini belirtiyor. Bu karışık faktörler nedeniyle, yatırımcıların bu platformu kullanırken dikkatli olmaları gerektiği belirtiliyor.

BitAMG 3.0 Ai AI Ana Özellikleri

Aşağıda, BitAMG 3.0 Ai platformunun iddia ettiği ana özellikler bulunmaktadır:

 • APY Bazlı Getiriler
 • Gerçek Zamanlı Piyasa Veri Analitiği
 • Özelleştirilebilir Parametreler
 • Test Edilmiş Ticaret Stratejileri
 • Demo Ticaret Hesabı
 • Yeni Başlayanlar için Kolay Kullanım
 • Hızlı Para Çekme
 • Güçlü Güvenlik

BitAMG 3.0 Ai Gerçek mi, Dolandırıcı mı?

Evet, BitAMG 3.0 Ai‘nin güvenilir bir platform olduğunu söyleyebiliriz.

Minimum Depozito: $250

Müşteri Hizmetleri: 7/24 telefon ve eposta desteği sunmayı iddia ediyor.

BitAMG 3.0 Ai Nasıl Kullanılır?

Paranın Yatırılması: İşlemciler, BitAMG 3.0 Ai hesaplarını etkinleştirmek için minimum 250 dolarlık bir depozito yapmalıdır. Platformun web sitesine göre, banka transferleri, kredi kartları, e-cüzdanlar ve kripto ödemeleri kabul edilmekte olup depozito ücreti yoktur.

Demo Hesabının Kullanılması: İşlemciler, canlı ticarete hemen başlayabilirler, ancak BitAMG 3.0 Ai, platformu nasıl kullanacaklarını öğrenirken demo ticaretle başlamalarını teşvik ediyor. Bu, algoritmanın nasıl çalıştığını görmelerini ve performansını gerçek parayı riske atmadan izlemelerini sağlar.

İşlem Yapmaya Başlama: İşlemciler, BitAMG 3.0 Ai‘yi kullanmayı konforlu hissettiklerinde canlı ticareti etkinleştirebilirler. Algorithm artık kullanıcının hesabındaki gerçek parayı kullanarak işlem yapmaya devam edecektir.

Para Çekme: İşlemciler, fonlarını hesaplarında bırakarak daha fazla işlemde yeniden kullanabilirler veya istedikleri zaman bir kısmını çekebilirler. Bir çekim talebinde bulunun ve BitAMG 3.0 Ai, fiat para birimleri için 12-24 saat, kripto ödemeleri için ise anında işlem yapacaklarını belirtiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *